Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boncuğu görmek

Kahve falında boncuğu görmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, kazancının helal para olacağına, falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, geçineceğine, insanların yolunu aydınlatacağına alamet etmektedir.

Kahve falında boncuğu gördüyseniz:

  • Başarılı olacağınız yöne giriş yaptınız veya o yöne doğru yönlendiriliyorsunuz.

Kahve falında boncuk atmak canını sıkılacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında boncuğu görmek bazı engellerle karşılaşacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil boncuk dizmek üzüleceğine, pişman olacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boncuk dikmek yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi boncuklu bileklik takmak hainlik yapacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına işarettir.

Kahve falında boncuklu görmek borçlarını ödemekte zorlanacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında yeşil boncuklu kolye görmek işindeki verimin artacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında deniz boncuğu görmek bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, esenlik, huzur ve saadet bulacağına delalet eder.