Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen sevdiklerini görmek

Kahve falında ölen sevdiklerini görmek çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, kişinin kendi başının çaresine bakacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, gelirini ve rızkını kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında ölen sevdiklerini gördüyseniz:

  • Kafanızda maddi gelir artışı sağlayacak fikirleriniz olabilir.

Kahve falında sevdiğin kişinin elinde yüzük görmek ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağlayarak sevdiğine sarılmak özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına yorulur.

Kahve falında balinayı sevmek büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kişinin seni sevmediğini görmek devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, hem birincilik hem de kazanç getireceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiğinden beyaz gül almak her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğinin başkasına sarıldığını görmek çok büyük hayır duaları alacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğinle evlenmeyi görmek verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğinin köpek olduğunu görmek kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına işaret etmektedir.