Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rabıta görmek

Kahve falında rabıta görmek üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında rabıta gördüyseniz:

  • Çok önemli destekler, yardımlar ya da gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında rabıta yaptığını görmek ruhunun şifa bulacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında rabıta görmek yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında rabıta yapmak kendisine yeni bir iş bulacağına, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına alamet etmektedir.