Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ismini görmek

Kahve falında ismini görmek daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına inanılır.

Kahve falında ismini gördüyseniz:

  • Belli bir iş, proje veya anlaşmayı sonuçlandırma veya sonlandırma ya da bazı ilişkilerinizin çerçevesini belirleme veya kendi kurallarınızı koyma konusunda kararlı olabilirsiniz.

Kahve falında şehir ismi söylemek çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine yorulur.

Kahve falında kendini istenirken görmek daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında isminin değiştiğini görmek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ablasının istendiğini görmek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına tabir olunur.

Kahve falında emine ismi görmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yer ismi görmek beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine yorulur.

Kahve falında hatice ismini duymak eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına delalet eder.

Kahve falında ismini duymak bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına işarettir.