Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eteği görmek

Kahve falında eteği görmek helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalettir.

Kahve falında eteği gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol edememeniz durumunda kendinizi tartışmalı ortamlarda bulabilirsiniz.

Kahve falında etek aldığını görmek rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işarettir.

Kahve falında kırmızı kısa etek giymek çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında pembe etek giymek hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altından etek giymek yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında eteğine yumurta toplamak böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına delalettir.

Kahve falında mini etek almak arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, hanesine güneş doğacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski etek görmek huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun etek giymek fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına işaret etmektedir.