Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinden kömür almak

Kahve falında birinden kömür almak gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına işaret eder.

Kahve falında birinden kömür almak gördüyseniz:

  • Çok yoruluyorsunuz.

Kahve falında çok kömür görmek parasız kalmaya, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yanmamış kömür görmek endişelerinden kurtulacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kömürü görmek kişinin her daim iyi anılacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına inanılır.

Kahve falında topraktan kömür çıkarmak güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kömür çuvalı görmek çekilen sıkıntıların son bulacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında yakacak kömür görmek yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kömür maden görmek zenginliğe, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kömürün bittiğini görmek yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine işaret etmektedir.