Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eksik görmek

Kahve falında eksik görmek kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, fenalıkta bulunmaya, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eksik gördüyseniz:

  • Hisleriniz mantığınızdan daha güçlüdür.

Kahve falında eksik etek giymek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına işaret eder.

Kahve falında eksik para üstü almak hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber inanılır.

Kahve falında eksik görmek sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eksik basamak uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına alamet eder.

Kahve falında dişinin eksik olduğunu görmek yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine alamet eder.

Kahve falında dişini eksik görmek büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine işarettir.

Kahve falında dişleri eksik görmek büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine yorulur.

Kahve falında eksik maaş almak borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına işaret eder.