Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çömelerek oturmak

Kahve falında çömelerek oturmak hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, derdin sona ereceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, sevinçli ve güzel haberler alacağına rivayet eder.

Kahve falında çömelerek oturmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı hafife almayın.

Kahve falında ağacın dibinde oturmak büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabada ön koltukta oturmak kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına yorulur.

Kahve falında caminin içinde oturmak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine işaret eder.

Kahve falında karanlık odada oturmak kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına yorulur.

Kahve falında güzel bir sofraya oturmak zahmetli bir işin sona ereceğine, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına delalettir.

Kahve falında sınıfta oturmak işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine alamet eder.

Kahve falında beraber oturmak musibetlerle karşılaşmayacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına yorulur.

Kahve falında müdür koltuğuna oturmak aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine rivayet eder.