Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinden başkasıyla evlenmek

Kahve falında sevdiğinden başkasıyla evlenmek yanlış yatırımlar yapılacağına, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinden başkasıyla evlenmek gördüyseniz:

  • O dikkatte ya da yetenekte olmayabilirler.

Kahve falında sevdiğin erkekle evlenmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, hayırlı bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğin adamla evlendiğini görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kızın başkasıyla evlendiğini görmek üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğinin bir başkasıyla evlendiğini görmek zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğin insanın evlendiğini görmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin erkeğin başkasıyla evlendiğini görmek kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kızla evlendiğini görmek yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kızla evlenmek maddi gücünün de daimi olacağına, sıhhat ve moral bulacağına delalet eder.