Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köstebek görmek

Kahve falında köstebek görmek elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine tabir olunur.

Kahve falında köstebek gördüyseniz:

  • Aşırı sıkışık durumda olmanız mümkündür.

Kahve falında köstebek ölüsü görmek sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Kahve falında köstebek görmek iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında köstebek pasta görmek kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz köstebek görmek sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında köstebek yakalamak fal sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan fal sahibinin elindeki malları çıkaracağına rivayet eder.

Kahve falında yavru köstebek görmek çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalet eder.

Kahve falında köstebek eti yemek yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında köstebek yemek uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine delalet eder.