Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında polisi görmek

Kahve falında polisi görmek çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, nefsine yenileceğine, bir süre zorluk çekeceğine, işlerinde kara geçeceğine, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında polisi gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen kişilere aldırmayın.

Kahve falında polis arkadaşını görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında polis çağırdığını görmek kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına yorulur.

Kahve falında polisi dövmek hem de yeni mülkler satın alacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında polislerden kaçtığını görmek isyan edeceğine, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında polis ve kelepçe görmek en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdık bir polis görmek iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında polis kelepçesi görmek maddi kayba uğrayacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında polis topluluğu görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine işaret etmektedir.