Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çöp kutusuna çöp atmak

Kahve falında çöp kutusuna çöp atmak sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çöp kutusuna çöp atmak gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızı yürütme veya ortaya koyma konusunda ısrarcı ya da inatçı olabilirsiniz.

Kahve falında çöp kutusuna çöp atmak yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında boş çöp kutusu görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çöp kutusu karıştırmak falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, emeklerin boş yere harcanacağına inanılır.

Kahve falında çöp kutusu yıkamak işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında çöp kutusu temizlemek herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, sıkıntılardan kurtulmaya yorulur.

Kahve falında saçı çöpe atmak rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında denize çöp atmak sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Kahve falında tencereyi çöpe atmak canın derdine düşeceğine, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına alamet etmektedir.