Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen amca görmek

Kahve falında ölen amca görmek eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, fal sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen amca gördüyseniz:

  • Kendi kararlarınızı kendiniz almalı, fikirlerinize veya kararlarınıza sahip çıkmalı ya da kendi yönünüzü kendiniz belirlemelisiniz.

Kahve falında amca öpmek başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş amca oğlunu görmek çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında kendi amcasını görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş amcayı öpmek keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı amcaya yardım etmek aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına delalettir.

Kahve falında öz amcanı görmek sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya delalet eder.

Kahve falında sevgilinin amcasını görmek elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine inanılır.

Kahve falında ölen amcanı görmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.