Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pişmiş balık temizlemek

Kahve falında pişmiş balık temizlemek yeni mallara kavuşacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, borçlanıp, hasta olacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine delalet eder.

Kahve falında pişmiş balık temizlemek gördüyseniz:

  • Aşırı tepkiler verebilir veya çok fazla talepte bulunan kişiler nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kahve falında pişmiş balık temizlemek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine delalet eder.

Kahve falında fırında pişmiş balık görmek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına rivayet eder.

Kahve falında pişmiş büyük balık yemek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına inanılır.

Kahve falında pişmiş balıklar görmek kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine alamet eder.

Kahve falında pişmiş yılan balığı görmek sevilen bir eşyanın çalınacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine delalet eder.

Kahve falında pişmiş balık almak insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine inanılır.

Kahve falında pişmiş balık yakalamak kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir tepsi pişmiş balık görmek iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına rivayet eder.