Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin mezarını açık görmek

Kahve falında ölmüş birinin mezarını açık görmek aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalettir.

Kahve falında ölmüş birinin mezarını açık gördüyseniz:

  • Tartışmamalı, pozitif olmalısınız.

Kahve falında mezarı açık görmek ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün mezarını açık görmek hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında mezarın açık olduğunu görmek çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine işarettir.

Kahve falında açık bebek mezarı görmek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına delalettir.

Kahve falında üstü açık mezar görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş birinin mezarını açık görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına inanılır.

Kahve falında üzeri açık mezar görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, yalan söylemeye alamet etmektedir.

Kahve falında mezarlığı açık görmek hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, zenginliğe kavuşulacağına yorulmaktadır.