Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pişik görmek

Kahve falında pişik görmek büyük atılımlar yapılacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, bir sebeple işsiz kalınacağına, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişik gördüyseniz:

  • Bazı işlerinizde gelişme kaydedebilir ya da halledilmesi gereken pek çok konuyu çözebilirsiniz.Güvendiğiniz yakın arkadaşlarınızdan fikir alıp, eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Kahve falında pişik olduğunu görmek eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında bebeğin pişik olduğunu görmek kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında pişik görmek büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine yorulur.

Kahve falında pişik balık görmek çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında pişik yumurta görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında pişik et yemek maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, engellerin ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında pişik tavuk görmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine rivayet eder.

Kahve falında pişik olmak kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına delalet etmektedir.