Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü ruhları görmek

Kahve falında ölü ruhları görmek kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, husumetlerin başgöstereceğine, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü ruhları gördüyseniz:

  • Memnuniyetsizlik gözlenebilir.

Kahve falında ölünün ruhunu görmek kendisine bir çiftlik evi alacağına, sağlık sorunları yaşanacağına işarettir.

Kahve falında ölü kişinin ruhunu görmek insan sevindireceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölülerin ruhlarını görmek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işaret eder.

Kahve falında ölü ruhu görmek mutlu ve huzurlu biri olacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına yorulur.

Kahve falında ölüyü ruh olarak görmek sıkıntılarına ortak olacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü birinin ruhunu görmek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına delalettir.

Kahve falında ölüp ruhunu görmek keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına işarettir.

Kahve falında ölüp ruhunun çıktığını görmek yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine yorulur.