Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski eşin parmağında yüzük görmek

Kahve falında eski eşin parmağında yüzük görmek çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, başarının düşeceğine, insanlar tarafından tanınacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında eski eşin parmağında yüzük gördüyseniz:

  • Bazı konularda hedef kitlenizi ya da dinleyicilerinizi doğru belirlediğinizden emin olmanızda fayda var.

Kahve falında eski eşin parmağında yüzük görmek el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin parmağında yüzük görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına işarettir.

Kahve falında eski sevgilinin parmağında yüzük görmek epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, makamını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün parmağında yüzük görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine alamet eder.

Kahve falında orta parmağa yüzük takmak hayatının bir düzene kavuşacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine delalet eder.

Kahve falında yüzüğünü başkasının parmağında görmek hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, ona şifa olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sağ parmağında yüzük görmek uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında bir erkeğin parmağında altın yüzük görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder.