Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oyuncu görmek

Kahve falında oyuncu görmek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, çeşitleneceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, mutluluğu yakalayacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, hayır işleri yapacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine inanılır.

Kahve falında oyuncu gördüyseniz:

  • Size dirençle karşı koyan biriyle karşılaşırsanız, aynı türde karşılık vermemenizde yarar var.

Kahve falında oynadığın oyunu görmek uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına yorulur.

Kahve falında şans oyunundan para kazandığını görmek çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına rivayet eder.

Kahve falında şans oyununda kazanmak dolayısıyla da imkanlarının artacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köpek oyun oynamak sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına işarettir.

Kahve falında şans oyunu tutturmak sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında erkek oyuncu görmek uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında talih oyunları oynamak neşenin yerine geleceğine, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında telefonda oyun oynamak güzel fırsatların ele geçirileceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine alamet eder.