Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekmek ve fırın görmek

Kahve falında ekmek ve fırın görmek hayata karşı cesaretleneceğine, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında ekmek ve fırın gördüyseniz:

  • Çok istediğiniz bir şey gerçekleşir gibi olup, son anda durabilir.

Kahve falında ekmek fırını yapmak arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ekmek fırını sahibi olmak sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine rivayet eder.

Kahve falında fırında ekmek almak kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine tabir olunur.

Kahve falında fırın ve ekmek görmek maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, sahip olacağı malın faazlalığına yorulur.

Kahve falında fırında pişmiş ekmek görmek pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, böyle işlere kalkışacağına rivayet eder.

Kahve falında fırından ekmek görmek kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, hayırlı kapıların açılacağına alamet eder.

Kahve falında fırında ekmek satmak aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına, zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fırında sıcak ekmek görmek ekonomik olarak zayıflayacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına yorulur.