Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fatiha suresini dinlemek

Kahve falında fatiha suresini dinlemek neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, sağlığını da kaybedeceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına işarettir.

Kahve falında fatiha suresini dinlemek gördüyseniz:

  • Tartışmaya istekli kişilerden uzak durun.

Kahve falında fatiha suresini dinlemek aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, başa iş açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fatiha dinlemek kendisini çok kötü hissedeceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine yorulur.

Kahve falında fatiha sure okumak işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına delalet eder.

Kahve falında fatiha suresini sesli okumak kazancının ilk önce azalacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında fatiha suresi duymak çok günah işleyeceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına işaret eder.

Kahve falında ihlas ve fatiha suresini okumak darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında fatiha suresinin okunduğunu görmek özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine işarettir.

Kahve falında mezarlıkta fatiha suresini okumak bütçesinin genişleyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına işaret eder.