Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atatürk görmek

Kahve falında atatürk görmek sorun üstüne sorun yaşanacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına alamet eder.

Kahve falında atatürk gördüyseniz:

  • Cazibenizi kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsiniz.

Kahve falında atatürkle öpüşmek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birini ata binerken görmek Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine alamet eder.

Kahve falında ata binmiş erkek görmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine rivayet eder.

Kahve falında ata binen kadın görmek fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında ata taş atmak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, hidayete erip huzuru bulacağına delalettir.

Kahve falında başka birinin ata bindiğini görmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kahverengi ata bindiğini görmek aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine rivayet eder.

Kahve falında imza atamamak kötü gününden de geri duracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına rivayet etmektedir.