Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ruhunu görmek

Kahve falında ruhunu görmek Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, üzerinde kafa yoracağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, problemleri teker teker çözeceğine, hastalığının düzeleceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ruhunu gördüyseniz:

  • Unutmayın küçük egzersizler insanı her konuda rahatlatarak vücudun belli bir ahenge sahipolmasını sağlar.

Kahve falında ruhun bedenden ayrıldığını görmek kendisi için yeni bir yol çizeceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına işaret eder.

Kahve falında ruhu çıkmak hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına delalettir.

Kahve falında ruhunun uçtuğunu görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, arzularının yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında kendini ruh olarak görmek huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi ruhunun bedeninden çıktığını görmek aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ruhunun dolaştığını görmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, moralinin düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında babanın ruhunu görmek elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tuz ruhu içmek işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, sevdiği birini kırmaya rivayet etmektedir.