Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öz amca görmek

Kahve falında öz amca görmek sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, helal ekmek yiyeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına,verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında öz amca gördüyseniz:

  • Belli hedeflerinizi ilgilendiren veya işinizle ilgili konularda harekete geçmeli veya aktif rol almalısınız.

Kahve falında öz amcasını görmek sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında öz amcanı görmek bir sebeple sorun yaşayacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına delalet eder.

Kahve falında öz amca görmek kısmetlerinin kapanacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına işarettir.

Kahve falında öz ablasını görmek telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, özel muamele göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında öz abiyle evlenmek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına yorulur.

Kahve falında öz abisini görmek manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, bir toplulukla beraber hareket edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında öz abiyle kavga etmek işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, üzüleceğine ve borçlanacağına yorulur.

Kahve falında özlü söz görmek zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine alamet etmektedir.