Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok altın bilezik takmak

Kahve falında çok altın bilezik takmak endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına rivayet eder.

Kahve falında çok altın bilezik takmak gördüyseniz:

  • Alacağınız bazı kararla hayatınıza ciddi bir yön verebilirsiniz.

Kahve falında kalın altın bilezik takmak iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birisine altın bilezik takmak saygınlığına leke sürüleceğine, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına inanılır.

Kahve falında altın bilezik görüp takmak ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine alamet eder.

Kahve falında yeni altın bilezik takmak gelirinin artacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük altın bilezik takmak onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın bileziği koluna takmak bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, her nimetin lezzetine varacağına inanılır.

Kahve falında altın bilezik takmak ve çıkarmak hayal kırıklığına uğratılacağına, falı kapatan kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü birinden altın bilezik takmak gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine rivayet eder.