Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hindi avlamak

Kahve falında hindi avlamak çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sorunların çabucak halledileceğine, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, işveren koltuğunda oturacağına inanılır.

Kahve falında hindi avlamak gördüyseniz:

  • Kişiselleştirmemekte fayda var.

Kahve falında hindi avlamak daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deve avlamak hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında inek avlamak bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz tavşan avlamak eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kartal avlamak yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında balina avlamak sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında timsah avlamak mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bulanık suda balık avlamak emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, güç ve kudret kazanacağına işarettir.