Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadeh görmek

Kahve falında kadeh görmek refahının ve varlığının artacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, rızkında ve malından olacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, insanlara iş öğreteceğine işarettir.

Kahve falında kadeh gördüyseniz:

  • Ortam netlik kazanmaya başlıyor.

Kahve falında kadehte kırmızı şarap görmek kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, yeni insanlarla tanışacağına rivayet eder.

Kahve falında kırık kadeh görmek kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında boş kadeh görmek isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında altın kadeh görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, hakkı olanlara kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında rakı kadehi görmek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kadehte kırmızı şarap içmek başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına alamet eder.

Kahve falında şarap kadehi görmek hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında kadehin kırıldığını görmek etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine inanılır.