Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok uzun insan görmek

Kahve falında çok uzun insan görmek ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, kariyer sahibi olacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında çok uzun insan gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz durumunda bağlantınızı güçlendirmenin yollarını bulabilirsiniz.

Kahve falında uzun bacaklı insan görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu insanlar görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok uzun insan görmek büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine işarettir.

Kahve falında çok uzun boylu insan görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, işlerinde kara geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında uzun boylu insan görmek sevinçli ve güzel günler görüleceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında uzun bir insan görmek kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında uzun boylu insanlar görmek onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına delalettir.

Kahve falında uzun boylu bir insan görmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, şansının her zaman yaver gideceğine alamet eder.