Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında para kesesi görmek

Kahve falında para kesesi görmek hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, borçları varsa ödeyeceğine, verimliliğinin artacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, duyguların karşılık bulacağına, darlığa düşmeyeceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine işaret eder.

Kahve falında para kesesi gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi ön plana çıkarıp, bambaşka bir şekle dönüştürmeniz, fikirlerinizden faydalanabilecek kişileri çok etkileyebilir.

Kahve falında bozuk para kesesi görmek rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında para kesesi görmek sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına işarettir.

Kahve falında sırta kese yapmak çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında safra kesesi ameliyatı olmak başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın kesesi görmek zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine inanılır.

Kahve falında yeşil kese görmek sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında kese görmek verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, fal sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine işarettir.

Kahve falında ağaç kesen adam görmek ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.