Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında namaz kılan gelin görmek

Kahve falında namaz kılan gelin görmek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, küskünlüklerin oluşacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine işarettir.

Kahve falında namaz kılan gelin gördüyseniz:

  • İmajınızı yenilemek isteyebilirsiniz.

Kahve falında namaz kılan gelin görmek kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında kıllı gelin görmek istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cuma namazı kılan cemaat görmek sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına işarettir.

Kahve falında namaz kılan hayvan görmek güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının namaz kılan birini görmek kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine delalet eder.

Kahve falında namaz kılarken selam vermek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına yorulur.

Kahve falında camide namaz kılan insanlar görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin namaz kılarken öldüğünü görmek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına delalet etmektedir.