Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sünnet kılmak

Kahve falında sünnet kılmak iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına delalettir.

Kahve falında sünnet kılmak gördüyseniz:

  • Tartışmalara girmemeye çalışın.

Kahve falında namazın sünnetini kılmak kişinin şifa bulacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine işaret eder.

Kahve falında akşam namazının sünnetini kılmak kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sünnet kılmak çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına delalet eder.

Kahve falında sabah namazının sünnetini kılmak refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında sünneti kılmak mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cuma namazı sünneti kılmak içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına delalet eder.

Kahve falında cuma namazının sünnetini kılmak insanları kırmadan araya mesafe koyacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına delalet eder.

Kahve falında sabah namazının sünnetini kıldığını görmek çok büyük atılımlar yapacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine işarettir.