Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güvey görmek

Kahve falında güvey görmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, güzel günlerle tanışılacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında güvey gördüyseniz:

  • Mücadeleci ortamlar ya da rekabet pişmanlık duyabileceğiniz ani tepkilere yol açabilir.

Kahve falında gelin ve güvey görmek askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gelin güvey görmek karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, rızkının da çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güvey görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelin güvey olmak gelirinin çoğalacağına, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine rivayet eder.

Kahve falında iç güvey olmak yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine tabir olunur.

Kahve falında iç güveysi olmak kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine işaret eder.

Kahve falında iç güveysi görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına alamet etmektedir.