Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında püsküt görmek

Kahve falında püsküt görmek o kişiyle güzel günler geçireceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, iyileşeceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına işaret eder.

Kahve falında püsküt gördüyseniz:

  • Bazı işler veya konular hakkında sizin yol haritanız veya kafanızda olabileceklere dahil düşünceler netleşmiş olsa bile, diğerleri, kendi bildikleri gibi davranmaya veya kendi bildikleri yoldan gitmeye niyetli olabilirler.

Kahve falında püsküt görmek Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına yorulur.

Kahve falında püsküren yanardağ görmek kötü düşmana, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine işarettir.

Kahve falında ateş püskürten ejderha görmek hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarının tamamen biteceğine alamet eder.

Kahve falında eski püskü ev görmek atılan adımların büyük başarılar getireceğine, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında su püskürtmek yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına delalettir.