Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiği kızı istemeye gittiğini görmek

Kahve falında sevdiği kızı istemeye gittiğini görmek imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, maddi imkânlarının azalacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kızı istemeye gittiğini gördüyseniz:

  • Araştırmalarınızı kendi yararınıza kullanmanızda fayda var.

Kahve falında sevdiğin kızı istemeye gitmek hayırlı kararlar verileceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiği kızı istemeye gitmek elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiği kızı istemeye gittiğini görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında kızını istemeye geldiklerini görmek başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, kafasını toparlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bi kızı istemeye gelmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına inanılır.

Kahve falında kızının istemediği biriyle evlendiğini görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kızı istemeye gelmek maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine delalet eder.

Kahve falında bir kızı istemeye gelmek eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına delalet etmektedir.