Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında önceden görmek

Kahve falında önceden görmek hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, içine fesat düşeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında önceden gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilirler.

Kahve falında önceden ölmüş kişiyi görmek hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına inanılır.

Kahve falında önceden sevdiğin birini görmek borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında önceden ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, insanlar tarafından daha çok sevileceğine delalettir.

Kahve falında önceden ölmüş birini görmek uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında önceden sevdiğin kişiyi görmek olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına işaret eder.

Kahve falında daha önceden ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında daha önceden ölmüş birini görmek büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında önceden ölmüş birini yıkamak insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine yorulur.