Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tarotçu görmek

Kahve falında tarotçu görmek yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, borçlarının kalmayacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına yorulur.

Kahve falında tarotçu gördüyseniz:

  • Seyahatler, ziyaretler veya yaratıcılık gerektiren işlere zaman ayırmalısınız.

Kahve falında tarot falı bakmak aşkının da kalıcı olacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine alamet eder.

Kahve falında tarkanula öpüşmek iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saçlarının taranmasını görmek sevilen bir işe ortak olunacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına delalet eder.

Kahve falında tarık yıldızını görmek insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, zor durumda kalacağına işaret eder.

Kahve falında tarık suresi okumak sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Kahve falında saçının tarandığını görmek içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına alamet eder.

Kahve falında tarık suresini okumak keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, rütbesinin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saç tarandığını görmek daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine yorulur.