Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nane kokusu görmek

Kahve falında nane kokusu görmek ekmeğinin ve kazancının artacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında nane kokusu gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili olarak da kendinize biraz daha özen gösterip, spor yapmaya çalışmalısınız.

Kahve falında nane kokusu almak yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına delalettir.

Kahve falında nane kokusu duymak türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine inanılır.

Kahve falında nane kokusu görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına işarettir.

Kahve falında naneli şeker almak faturaların biriktikçe birikeceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında nane görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına tabir olunur.

Kahve falında naneli sigara içmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında birinden nane almak çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında nane maydanoz görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına işarettir.