Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen birinin üstünü örtmek

Kahve falında ölen birinin üstünü örtmek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen birinin üstünü örtmek gördüyseniz:

  • Seçimleriniz diğerlerini rahatsız edebilir veya karşıt fikirleriyle mücadele etmeniz gerekebilir.

Kahve falında mezarın üstünü örtmek dinden çıkacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üşüyen birinin üstünü örtmek şükür içinde bir hayat süreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölünün üstünü örtmek sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında üstünü yorganla örtmek kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına tabir olunur.

Kahve falında annenin üstünü örtmek kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş birinin üstünü örtmek yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında çocuğun üstünü örtmek geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin üstünü örtmek sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına delalet eder.