Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının karısını öpmek

Kahve falında arkadaşının karısını öpmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, gün sayacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşının karısını öpmek gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinizdeki açmazları duymazdan gelebilir, yok farzetmeye çalışabilir veya tamamen sonlandırmak isteyebilirsiniz.Olan biteni anlamanız gidişatta fark yaratmanızı sağlayabilir.

Kahve falında arkadaşının karısını öpmek kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine alamet eder.

Kahve falında komşunun karısını öpmek sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, planların sarkacağına işaret eder.

Kahve falında karısını öpmek iş hayatında sorun yaşanacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının karısıyla evlenmek günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının karısıyla yatmak kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını karısıyla görmek hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşın karısını görmek maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının karısını görmek her zaman çok başarılı olacağına, bazen istemediği şeyler yapacağına rivayet eder.