Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kula at görmek

Kahve falında kula at görmek hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye rivayet etmektedir.

Kahve falında kula at gördüyseniz:

  • İşlerin istediğiniz gibi ilerleyebilmesi için esnek olmaya gayret etmenizde yarar var.

Kahve falında kula at görmek sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında atı beslemek büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında yüksekten atlayıp uçmak helal olmayana göz dikmeyeceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine inanılır.

Kahve falında siyah atı sevmek şansın ve kısmetin açılacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına tabir olunur.

Kahve falında iki tane at görmek kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında demir at görmek sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında akvaryumdan atlayan balık görmek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, fal sahibinin rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Kahve falında at ve kurt görmek daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına işaret etmektedir.