Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında doğumu görmek

Kahve falında doğumu görmek rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında doğumu gördüyseniz:

  • Uzun süredir devam eden işler tamamlanabilir, beklenen cevaplar gelebilir veya bazı işler sona erebilir.

Kahve falında başkasının doğum yaptığını görmek mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, zenginliğe sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında doğum beklemek hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadının doğum yapmasını görmek makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının doğum sancısı çektiğini görmek sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, sorunların üstüste geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hamile olmadan doğum yapmak çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bekarken doğum yapmak darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına inanılır.

Kahve falında ölü doğum görmek Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başka bir kadını doğum yaparken görmek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet eder.