Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çengelli toka görmek

Kahve falında çengelli toka görmek bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, kazanç elde edeceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, saygınlık elde edeceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çengelli toka gördüyseniz:

  • Bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır.

Kahve falında çengelli toka görmek yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çengelli iğne takmak aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altın çengelli iğne görmek maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çengelli iğne görmek itibarının ve makamının artacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çengelli iğne almak kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında çengelli iğnede altın görmek şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında çengelli görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, aralarındaki problemlerin çözüleceğine yorulur.

Kahve falında çengelde et görmek hedeflerine kavuşacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine rivayet etmektedir.