Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin dövdüğünü görmek

Kahve falında ölmüş birinin dövdüğünü görmek sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, sağlığının kötüye gideceğine, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, sorunlarının da son bulacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birinin dövdüğünü gördüyseniz:

  • Yoksa büyük tartışmalara girip, kendinizi içinden çıkılmayacak bazı konumlara sokabilirsiniz.

Kahve falında küçük çocuğu dövmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında müdürü dövmek yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya yorulmaktadır.

Kahve falında birini kemerle dövmek yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, fakirlikten kurtulmaya tabir olunur.

Kahve falında arkadaşımı dövmek doğru karar veremeyeceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında köpeği dövdüğünü görmek çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fare dövmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, şeref ve haysiyetin artacağına işaret eder.

Kahve falında öğrenci dövmek cebinin para göreceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında doktor dövmek sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına alamet eder.