Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hainlik görmek

Kahve falında hainlik görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hainlik gördüyseniz:

  • Ani ayrılıklar görülebilir, birisi yüzünden bir acı yaşayabilirsiniz.

Kahve falında hain öldürmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında vatan haini görmek bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında vatan haini öldürmek atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına inanılır.

Kahve falında hainlik görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına inanılır.