Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamamcı görmek

Kahve falında hamamcı görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, geleceğine, yeni bir ilişkiye başlanacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine yorulur.

Kahve falında hamamcı gördüyseniz:

  • Yanlış bir imaj oluşturma ya da farklı izlenim bırakma riskiniz var.

Kahve falında kalabalık hamam görmek iç açıcı sözlere, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına inanılır.

Kahve falında hamama gitmemek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, helal lokma yiyen fal sahibinin rızkının da sürekli artacağına işarettir.

Kahve falında hamamda namaz kılmak borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında kara hamam böceği görmek hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında hamam yıkamak sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, fesatlıklar içinde kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamamda kendini görmek sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında iri hamam böceği görmek manevi olarak huzur içinde olacağına, yolculuğa inanılır.

Kahve falında hamam böceği öldürmeye çalışmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına rivayet etmektedir.