Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında daktilo görmek

Kahve falında daktilo görmek herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, borç yüzünden uykuların kaçacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında daktilo gördüyseniz:

  • Belli bir işiniz, maddi girişimleriniz veya yaratıcılık gerektiren planlarınız konusunda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Kahve falında daktilo yazmak uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, malının ve parasının çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında daktiloda yazı yazmak sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında daktilo görmek mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine yorulur.