Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birini evlenmiş olarak görmek

Kahve falında birini evlenmiş olarak görmek bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, sermaye elde edeceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birini evlenmiş olarak gördüyseniz:

  • Bırakın detaylar kendiliğinden oluşsun.

Kahve falında evde uçmak büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine inanılır.

Kahve falında ev kapısı kilitlemek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine delalettir.

Kahve falında evi genişletmek daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başka eve taşımak iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında küçük ev yapmak bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evden eski eşya atmak kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında akrabanın ev aldığını görmek bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, haksızlıklara maruz kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dağınık ve kirli ev görmek de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına alamet eder.