Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzuya görmek

Kahve falında kuzuya görmek ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, kişinin hayatının değişeceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kuzuya gördüyseniz:

  • Net olmayan durumları aydınlatıcı sorular sorulması gerekiyor.

Kahve falında kuzu göbeği mantarı görmek kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında mor kuzu görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, özlemelerin son bulacağına yorulur.

Kahve falında kuzuyu kurtarmak çeşitli fırsatlar elde edeceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına rivayet eder.

Kahve falında kuzu göbeği topladığını görmek atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında inek ve kuzu görmek çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kuzu çevirme görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına rivayet eder.

Kahve falında kuzu sütü görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına yorulur.

Kahve falında uçan kuzu görmek bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına inanılır.