Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dik dağ görmek

Kahve falında dik dağ görmek zararların yakında telafi edileceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, problemlerle baş etmekte zorlanacağına inanılır.

Kahve falında dik dağ gördüyseniz:

  • Gerilime rağmen hayranlarınız artıyor olacak.

Kahve falında dik dağa tırmanmak yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına delalettir.

Kahve falında dik bir dağa tırmanmak kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına yorulur.

Kahve falında dik dağ görmek çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına, herkesten ileriye gideceğine işarettir.

Kahve falında dik bir dağ tırmanmak tatsız haberlerin alınacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dik bir dağ görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağaç diktirmek rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, afiyete ereceğine alamet eder.

Kahve falında soğan diktiğini görmek yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine inanılır.

Kahve falında dik yukarı çıkmak kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine alamet etmektedir.