Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öğretmenini hamile olduğunu görmek

Kahve falında öğretmenini hamile olduğunu görmek ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, kıdem atlayacağına, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, servet sahibi olacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla fal sahibinin de içinin ferahlayacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına yorulur.

Kahve falında öğretmenini hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Sadece gereksiz gösterişler için büyük paralar harcayabilir ya da sadece lüks için bütçenizi sarsabilirsiniz.

Kahve falında hamile öğretmen görmek yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine rivayet eder.

Kahve falında öğretmenini hamile görmek ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına tabir olunur.

Kahve falında öğretmeni hamile görmek daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına alamet eder.

Kahve falında öğretmenini hamile olduğunu görmek çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına inanılır.

Kahve falında sınıf öğretmen görmek dertlerin yükünden kurtulacağına, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine alamet eder.

Kahve falında öğretmeni öpmek özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına inanılır.

Kahve falında eşinin öğretmen olduğunu görmek buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına delalettir.

Kahve falında eski öğretmeni görmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına işarettir.